O Storyous Magazínu

Storyous Magazín je projektem společnosti Storyous. Vznikl s cílem přibližovat a sdílet příběhy  restauratérů a kavárníků, přinášet nejnovější zprávy z gastra a vytvořit tak platformu, která propojuje světy gastroprofesionálů a foodie komunity.

 

O Storyous

Storyous je moderní digitální platforma pro komplexní a přehledné řízení restaurací. 

Z vlastních zkušeností víme, jak je podnikání v pohostinství a restaurační provoz náročný. Každá vydaná porce jídla je výsledkem složité organizace, plánování a těžké dřiny. Naším cílem je poskytnout restauratérům jednoduchý, ale komplexní systém, který usnadní administrativu spojenou s provozem a umožní věnovat se činnostem, které vedou k perfektnímu zážitku pro hosta. Systém je uživatelsky přívětivý, aby s ním hned uměl každý, kdo umí s mobilem, zároveň však nabízí široký výběr funkcí od pokladny až po manažerské výkazy. 

Jsme spolehlivý a technologicky vyspělý tým. Pozorně nasloucháme všem podnětům a snažíme se náš systém vylepšovat tak, aby dokonale vyhověl požadavkům různých typů restauračních podniků. Našeho zákazníka vnímáme především jako partnera a přinášíme pečlivě propracované inovace, které usnadňují a optimalizují jeho podnikání.

Našimi klienty jsou dnes skoro 5 500 provozů v České republice, Polsku a ve Španělsku, Maďarsku a Chorvatsku. Společně s partnerem SaltPay se naše ambice přesunuli i mimo gastronomii – do kadeřnictví, květinářství, obchůdků s oblečením a dalších malých a středních podniků. Pro ty vyvíjíme spolu s dalšími členy SaltPay rodiny komplexní řešení, které dává podnikatelům do rukou všechny nástroje, které potřebují od začátku budování svého byznysu až po jeho růst. A taky pro ně píšeme online magazín SaltPayper.


Máte tip na článek? Napište nám na marketing@storyous.com.