O Storyous Magazínu

Storyous Magazín je projektem společnosti Storyous. Magazín vznikl s ohledem na čtenáře původního média SPIRIT Magazín, který fungoval ve spojení s našim dlouholetým partnerem Barlife. Cílem a ambicí Magazínu je přinášet vám nejnovětší zprávy ze světa gastronomie a stát se platformou propojující svět gastroprofesionálů a foodie komunity.

 

O Storyous

Storyous je moderní digitální platforma pro komplexní a přehledné řízení restaurací. 

Z vlastních zkušeností víme, jak je podnikání v pohostinství a restaurační provoz náročný. Každá vydaná porce jídla je výsledkem složité organizace, plánování a těžké dřiny. Naším cílem je poskytnout restauratérům jednoduchý, ale komplexní systém, který usnadní administrativu spojenou s provozem a umožní věnovat se činnostem, které vedou k perfektnímu zážitku pro hosta. Systém je uživatelsky přívětivý, aby s ním hned uměl každý, kdo umí s mobilem, zároveň však nabízí široký výběr funkcí od pokladny až po manažerské výkazy. 

Jsme spolehlivý a technologicky vyspělý tým. Pozorně nasloucháme všem podnětům a snažíme se náš systém vylepšovat tak, aby dokonale vyhověl požadavkům různých typů restauračních podniků. Našeho zákazníka vnímáme především jako partnera a přinášíme pečlivě propracované inovace, které usnadňují a optimalizují jeho podnikání.

Našimi klienty jsou dnes skoro 4 tisíce provozů v České republice, Polsku a ve Španělsku – největším gastrotrhu Evropy. Tvrdě pracujeme na tom, abychom budovali technologický náskok a stali se světovým hráčem na poli digitalizace gastronomie.


Chcete se s námi spojit? Napište nám na marketing@storyous.com.